10 عادت زوج های خوشبخت


بر خلاف باور عموم،آنچه باعث تداوم خوشبختی زوجین می شود،انجام دادن کارهای بزرگ نیست بلکه توجه آنها به جزئیات امور است؛زیرا عادت های کوچک و جزئیات زندگی میتوانند تداوم رابطه را تضمین کنند.

1-با هم بیرون بروید!
زوج های خوشبخت گاهی شب ها با یکدیگر بیرون می روند.آن ها همواره دلیلی برای گذراندن شب در جایی مخصوص پیدا می کنند.چنین فعالیتی رابطه آنها را زنده نگه می دارد.

2-با هم به خواب بروید!
زوج های خوشبخت فقط در کنار هم نمی خوابند؛بلکه ابرازات خود را به یکدیگر ابراز می کنند.شاید هم همدیگر را در آغوش گرفته و به خواب بروند.آنها می دانند که همزمان به تخت رفتن اهمیت دارد؛چرا که بدین طریق می توانند احساسات خود را به یکدیگر بروز دهند.

3- بگویید « دوستت دارم!»
زوج های خوشحال به یکدیگر ابراز احساسات می کنند.آنها صبح پیش از رفتن به سر کار احساسات خود را به یکدیگر یادآوری می کنند؛زیرا تکرار جمله «دوستت دارم» در هر صبح،تحمل و صبر فراوانی برای مواجهه با مشکلات دنیای بیرون به هر دو نفر می دهد.

زندگی شاد

4- به شریک زندگی تان افتخار کنید!
زوج های خوشحال پز یکدیگر را می دهند و با غرور شریک زندگی شان را به دیگران نشان می دهند.در ضمن،آنها ابایی از نشان دادن احساسات خود ندارند و با گرفتن دست دیگری و یا گذاشتن دست بر شانه های همدیگر احساسات خود را بروز می دهند.

5- با هم راه بروید!
زوج های خوشحال دست در دست یکدیگر یا در کنار هم راه می روند.آنها اجازه نمی دهند که شریک زندگی شان عقب بیفتد یا از دیدشان دور شود.با هم راه رفتن آرامش،قدرت و عشق را نشان می دهد.

6- علایق مشترکتان را پرورش دهید!
زوج های خوشحال علایق مشترکی مانند پیاده روی،شنا،اسکی،کوهنوردی یا رفتن به پیک نیک دارند.گاه برخی زوج ها علایق مشترک ندارند،اما می کوشند که این علایق را پیدا کنند.یافتن علایق مشترک،زوجین را برای یکدیگر جذاب و مورد اعتماد می کند.

7- ارتباط داشته باشید!
زوج های خوشبخت ارتباط درستی با یکدیگر دارند؛یعنی سر یکدیگر غر نمی زنند و باعث آزار هم نمی شوند.آنها با ارتباط مداوم،احساسات خود را بروز می دهند و طرف مقابل را از حال خود مطلع می سازند؛زیرا ارتباط مداوم باعث درک عمیق تر و رابطه بهتر می شود.

8- قدر یکدیگر را بدانید!
در بیشتر مواقع زوجین سعادتمند از عبارت هایی مانند «متشکرم»،«تو عزیز من هستی» و «من بدون تو چه کار خواهم کرد» استفاده میکنند.آنها قدر یکدیگر را به خوبی می دانند و این احساس را هم به دیگری انتقال می دهند.قدرشناسی از طرف مقابل،به او احساس با ارزش بودن می دهد و نشان دهنده ادب و احترام شماست.

9-همدیگر را غافلگیر کنید!
هر رابطه ای با تکرار فعالیت های مشابه کسل کننده می شود.زوج های خوشبخت می دانند که چگونه باید روتین ها را بشکنند و خلاق باشند.به همین دلیل همدیگر را غافلگیر می کنند و باعث شادی هم می شوند.در بیشتر مواقع،پیش بینی ناپذیر بودن و داشتن رفتارهای غافلگیرکننده بسیار سرگرم کننده است.

زندگی عاشقانه

10-قبل و بعد از کار یکدیگر را در آغوش بگیرید و ببوسید!
پوست ما حافظه دارد و تماس شیرین را به خاطر می سپارد.هرگاه احساس گرما و عشق را با در آغوش گرفتن و بوسیدن به فرد مقابلتان هدیه دهید،این احساس خوب در کل روز با او باقی می ماند.در حقیقت با این کار،روح و روان شریک زندگی تان شاد می شود.

 

همچنین بخوانید: زندگی مشترک را شیرین تر کنید